Podstawowa opieka zdrowotna

Realizujemy świadczenia zdrowotne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zapraszamy do złożenia deklaracji POZ. Aby stać się pacjentem NZOZ Evita wystarczy zgłosić się do rejestracji dowolnej przychodni. Rejestratorka wprowadzi do systemu komputerowego wszystkie dane i wydrukuje deklarację wyboru. Wystarczy ją podpisać i od razu można korzystać z bezpłatnych świadczeń lekarsko-pielęgnacyjnych zapisanych w umowie z NFZ.

medical-report

Złóż deklarację online

E-deklarację wyboru do lekarza, pielęgniarki, położnej POZ można złożyć za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta, dostępnego na stronie https://pacjent.gov.pl. Po zalogowaniu się do konta IKP należy przejść do zakładki „Uprawnienia”, a następnie do sekcji „Twoja Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ)”. Po kliknięciu na przycisk „Sprawdź e-deklaracje” należy wypełnić dane odrębnie dla lekarza, pielęgniarki lub położnej.

W sekcji „Wybierz placówkę” należy wprowadzić w polu Miejscowość: Nowa Ruda, a następnie w polu „Wybierz placówkę z listy”: „NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ EVITA SP. Z O.O.” Następnie w sekcji „Wybierz lekarza lub pielęgniarkę” należy wybrać z listy personel, do którego składamy deklarację. Po wprowadzeniu wymaganych danych należy podpisać deklarację za pomocą przycisku „Podpisz e-deklarację”

Deklarację wyboru można również złożyć bezpośrednio w naszych placówkach. Poniżej znajdują się wzory druków do pobrania i samodzielnego wypełnienia.

medical-report

Zamów e-receptę

Recepty zamówione drogą internetową wystawiane są pacjentom na regularnie przyjmowane przez nich leki. Ostateczną decyzję o wypisaniu leku i jego ilości podejmuje lekarz.

W przypadku braku w systemie informatycznym numeru telefonu pacjenta, recepta będzie przygotowana do odbioru w przychodni.

Zamów e-receptę!

user

Nasz zespół

POZ Spacerowa

lek med Joanna Piszczecka
lek med Helena Wojciechowska 
lek med Barbara Jakubiec-Widera
dr n med Karolina Szeremeta
lek med Jerzy Goryń
lek med Piotr Szczepański

POZ Bohaterów Getta

lek. med. Grażyna Pejska
lek. med. Aleksandra Kurenda
lek. med. Rafał Popiel
lek. med. Aleksandra Kołomyjec
lek. med. Dariusz Zabłocki

POZ Świdnicka

lek. med. Helena Wojciechowska
lek. med. Aleksandra Kurenda

Pielęgniarki

Ksymena Brzezińska
Edyta Banaś
Marta Hołyst
Zofia Malec
Anna Milion
Katarzyna Moździerska
Małgorzata Turek
Iwona Szydełko
Danuta Piotrowicz
Aleksandra Niemiec

Położne

Aneta Hankus
Joanna Cieślińska

tekst teksy yteks tekst tekst tekst tekst tekst

Rejestratorki medyczne

Agnieszka Tomczuk
Monika Berdyn
Katarzyna Majchrzak
Krystyna Miśkiewicz

Podstawowa opieka zdrowotna w Nowej Rudzie

Nasza przychodnia świadczy zarówno usługi w ramach umowy z  Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie lekarza, pielęgniarki oraz położnej POZ. Bezpłatna podstawowa opieka zdrowotna jest u nas dostępna dla wszystkich ubezpieczonych pacjentów. Proponujemy profesjonalne wsparcie kadry medycznej, możliwość wykonania  badań diagnostycznych, a także indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Doskonała opieka lekarska – komfort każdego pacjenta

Nasza firma stawia na skuteczne działania, które pomagają na etapie wstępnej diagnostyki schorzeń. Współpracują z nami wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają odpowiednie podejście do każdego pacjenta i dołożą wszelkich starań, aby wizyta przebiegła bez zakłóceń.

Opieką medyczną otaczamy osoby z różnymi schorzeniami. Przeprowadzamy badania kontrolne i ocenę stanu zdrowia przed wizytą u innych specjalistów lub zaplanowanymi badaniami laboratoryjnymi.

Leczenie pacjentów realizujemy w komfortowo wyposażonych gabinetach. Każda z odwiedzających nas osób będzie czuła się tutaj dobrze.

Kompleksowa opieka medyczna

Opieka medyczna przede wszystkim powinna być prowadzona w skuteczny sposób. Dlatego nasi pracownicy, najpierw za pomocą wszelkich dostępnych sposobów, próbują zebrać jak najwięcej informacji o problemie, przed postawieniem diagnozy.

Każdy, kto korzysta z naszych usług wie, że podchodzimy poważnie i racjonalnie do naszej pracy. Staramy się leczyć pacjenta z wykorzystaniem skutecznych leków, które jednocześnie w niewielkim stopniu obciążą jego budżet.

Profilaktyczne badania też są ważne

Udostępniamy nie tylko bezpłatne wsparcie w przypadku wystąpienia jawnych sygnałów chorobowych. Doskonale wiemy jak ważnym aspektem zdrowia jest profilaktyka, dlatego w ramach NFZ prowadzimy również tego typu wizyty. Mogą z nich skorzystać przykładowo:

  • osoby starsze, cierpiące na różne schorzenia i potrzebujące stałej opieki medycznej,
  • dzieci i młodzież, u których przeprowadzamy badania bilansowe,
  • osoby potrzebujące porad lekarskich, dotyczących zdrowego trybu życia, procesów zachodzących w organizmie.

Każdy, kto chce zapisać się do naszej placówki może złożyć deklarację online za pomocą Internetowego Konta Pacjenta. Wystarczy zalogować się na stronie pacjent.gov.pl i wybrać odpowiednią placówkę oraz lekarza, pielęgniarkę lub położną. Stali pacjenci mogą także zamawiać e–recepty na regularnie przyjmowane leki.