Poradnie specjalistyczne

Poradnie Spacerowa

ortopedia

Poradnia ortopedyczna

lek med Przemysław Jagiełło

położnictwo

Poradnia położniczo-ginekologiczna

lek. med. Teresa Sikorska
lek. med. Jerzy Kuczma

urologia

Poradnia urologiczna

lek. med. Krzysztof Borkowski

chrurgia

Poradnia chirurgii ogólnej

lek. med. Bartosz Oleksiuk

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej - Evita Nowa Ruda

Poradnia kardiologiczna

dr n. med. Rafał Kleczyk

okulistyka (2)

Poradnia okulistyczna

dr n. med. Joanna Pyzia
lek. med. Piotr Marszalik
lek. med. Marek Nowacki

laryngologia

Poradnia otolaryngologiczna

 lek med Krzysztof Ginter

usg

Poradnia USG

lek med Janusz Gielgier

Poradnie Bohaterów Getta

położnictwo

Poradnia położniczo-ginekologiczna

lek. med. Arkadiusz Świerczewski

reumatologia

Poradnia reumatologiczna

lek. med. Mirosław Wojczuk

neurologia

Poradnia neurologiczna

lek. med. Marta Estreicher

Poradnie specjalistyczne Nowa Ruda - NZOZ Evita

Nasza placówka proponuje rozbudowany zakres usług, obejmujący podstawową opiekę zdrowotną, działania rehabilitacyjne oraz możliwość korzystania z usług poradni specjalistycznych. Zapewniamy wsparcie kompetentnego personelu, dostęp do nowoczesnego sprzętu badawczego oraz współpracę na jasnych, przejrzystych zasadach. Nasze przychodnie specjalistyczne pozwalają rzetelnie sprawdzić stan zdrowia Pacjenta oraz ułatwić proces leczenia i łagodzenia objawów chorób.

Wykwalifikowane poradnie specjalistyczne

Dostęp do zaawansowanych, w pełni wyposażonych ośrodków badawczych umożliwia nam przeprowadzenie testów w szerokim spektrum diagnostyki chorób. Otaczamy opieką przyszłe mamy, które mogą u nas przeprowadzić kompleksowe badania położniczo-ginekologiczne, a także zgłosić się po porady dotyczące przebiegu ciąży. Udostępniamy również pomoc z zakresu chirurgii urazowo-ortopedycznej w zakresie diagnozowania i leczenia chorób, bądź urazów, które są związane z narządem ruchu.

Nasi specjaliści w dziedzinie okulistyki zapewniają kompleksową opiekę Pacjentom z problemami z widzeniem - można u nas wykonać komputerowe badania oczu oraz zmysłu wzroku.

Prowadzimy także poradnię otolaryngologiczną wspomagającą w przypadku problemów ze słuchem.

Diagnozowaniem chorób układu sercowo-naczyniowego zajmuje się poradnia kardiologiczna wyposażona w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny. Dodatkowo oferujemy również usługi poradni reumatologicznej, urologicznej oraz endokrynologicznej. Wykwalifikowany zespół będzie wspierał Pacjenta na każdym etapie walki z postępującymi zmianami chorobowymi.

Nasza placówka zapewnia także możliwość wykonania badań diagnostycznych za pomocą aparatu USG. W ten nieinwazyjny sposób wykryjemy wszelkie zmiany chorobowe narządów wewnętrznych. Badania USG przeprowadzamy na bezpiecznym urządzeniu, które gwarantuje wysoką jakość i rozdzielczość obrazu ciała.

Poradnie specjalistyczne w dogodnych terminach

Głównym celem poradni jest zapewnienie najwyższej jakości usług dla każdego Pacjenta. Proponujemy możliwość wykonania prywatnych badań diagnostycznych nawet w bardzo krótkim czasie. Zawsze przebiegają one w komfortowych dla Pacjenta warunkach.

Specjalistyczne poradnie przeprowadzają zabiegi, wykorzystując nowoczesne urządzenia, które gwarantują dużą dokładność i precyzyjne wyniki. Dzięki temu jakość diagnostyki jest wysoka i pozwala na wiarygodną ocenę stanu zdrowia. Każde z przeprowadzonych przez nas badań odbywa się ze szczególnym zachowaniem warunków sterylności i higieny.

Konsultacje poradni w Nowej Rudzie

Samo przeprowadzenie analiz nie wystarczy do oceny problemów. Nasz zespół lekarski chętnie skomentuje wyniki i udzieli wskazówek dotyczących dalszego postępowania z chorobą. Podczas konsultacji przedstawimy różne metody leczenia i podpowiemy, która z nich będzie najlepszym rozwiązaniem dla Pacjenta.

Dbamy także o pełne zrozumienie problemu. Informujemy o stanie zdrowia profesjonalnie, a także zawsze staramy się objaśnić, w czym problem i jak może przebiegać dalszy proces leczenia. Nie boimy się odpowiadać na trudne pytania. W stosunku do wszystkich Pacjentów wykorzystujemy politykę indywidualnego podejścia i konsultacji - na pierwszym miejscu zawsze jest człowiek, a nie oszczędność czasu lub pieniędzy.