Nasze usługi

Zapraszamy do kontaktu

Więcej informacji odnośnie naszych usług

Aparat do magnetoterapii firmy BTL

W przygotowaniu

Aparat do ultradźwięków firmy BTL wraz z jedyną na rynku głowicą typu Hands Free Sono, oferującą unikalną Technologię Pola Rotacyjnego

Jest to tradycyjna fizykoterapia w nowoczesnej odsłonie. BTL to międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości aparatury medycznej, spełniającej najwyższe standardy jakości. Aparaty produkowane są w ścisłej zgodności z międzynarodową normą ISO 13485:2003 oraz posiadają certyfikat CE (Conformité Européenne).

Hydromasaż

Zastąpiliśmy wirówkę kończyn dolnych, urządzeniem do masażu wirowego (hydromasażu) kończyn dolnych oraz kręgosłupa. Zastosowanie terapeutyczne: łagodzenie stanów pourazowych, zmniejszenie napięcia nerwowo- mięśniowego, usprawnienie krążenia krwi.

Masaż uciskowy

Nowoczesny aparat do masażu uciskowego, sekwencyjnego dla kończyn dolnych i kończyn górnych. Jest to oszczędność Państwa czasu i pieniędzy, gdyż w jednym czasie opracowujemy obie kończyny. Zastosowanie terapeutyczne: leczenie stanów pourazowych, wspomaga przepływ krwi i limfy, profilaktyka przeciwobrzękowa, profilaktyka niewydolności układu krążenia, przyspieszenie regeneracji organizmu po dużych wysiłkach fizycznych, przynosi ulgę w uczuciu "ciężkich nóg", wspomaga likwidację cellulitu.

Laser wysokoenergetyczny

Laser wysokoenergetyczny jest od 30 do 50 razy mocniejszy od dotychczas stosowanych urządzeń w fizykoterapii. Tak duży wzrost wiązki laserowej pozwala na zwiększenie siły oraz głębokości działania (ponad 10 cm w głąb tkanek) Zalety terapii: natychmiastowe i długotrwałe zmniejszenie bólu, przyspieszenie gojenia wszystkich tkanek układu mięśniowo­szkieletowego, efekt przeciwzapalny i przeciwobrzękowy – szczególnie istotny w przypadku ostrych urazów.

AQUAVIBRON

Uniwersalny aparat do masażu leczniczego. Posiada szerokie zastosowanie w neurologii, reumatologii i w stanach pourazowych jak również w dermatologii, chorobach układu krążenia i przewodu pokarmowego. Zapewni Państwu nie tylko zdrowie ale również dobre samopoczucie i odprężenie po codziennym stresie.

W przygotowaniu

W przygotowaniu

W przygotowaniu

W przygotowaniu

W przygotowaniu

W przygotowaniu

W przygotowaniu

W przygotowaniu

W przygotowaniu

W przygotowaniu

W przygotowaniu

W przygotowaniu

Skontaktuj się z nami

74 873 03 37 LUB