Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt NZOZ EVITA



ul. Bohaterów Getta 6c,
57-400 Nowa Ruda ,
tel 74 872 55 99,
boh.getta@nzozevita.pl


ul. Spacerowa 15a
57-402 Nowa Ruda
tel: 74 872 87 22
spacerowa@nzozevita.pl


ul. Świdnicka 20
57-401 Nowa Ruda
tel: 74 872 77 22
swidnicka@nzozevita.pl

Poradnia okulistyczna
ul. Piastów 11
57-402 Nowa Ruda
tel: 74 872 73 75

Biuro
tel. 74 873 03 37
tel. 730 310 066
a.lisztwan@nzozevita.pl
administracja@nzozevita.pl

Księgowość
tel . 74 873 03 37
ksiegowa@nzozevita.pl

Medycyna Pracy
Marta Hołyst
tel. 533 211 212
m.holyst@nzozevita.pl

Pielęgniarka środowiskowo - rodzinna
Nowa Ruda ul. Spacerowa 15a
Anna Milion
mail: a.milion@nzozevita.pl
tel. 533 207 208

Pielęgniarka środowiskowo - rodzinna
Nowa Ruda ul. Swidnicka oraz ul. Bohaterów Getta
tel. 531 509 915
d.piotrowicz@nzozevita.pl

Położna środowiskowo-rodzinna
Nowa Ruda ul. Spacerowa
Aneta Hankus
tel. 783 807 050
a.hankus@nzozevita.pl

Położna środowiskowo-rodzinna
Nowa Ruda ul.Świdnicka oraz ul. Bohaterów Getta
Joanna Cieślińska
tel. 531 472 130
j.cieslinska@nzozevita.pl


dr n. med. Karolina Szeremeta
k.szeremeta@nzozevita.pl

Administracja
Robert Fiedorowicz
Dyrektor ds. administracyjnych
tel. 531 038 838
r.fiedorowicz@nzozevita.pl

Administracja
Angelika Lisztwan
Kierownik ds. administracyjno-gospodarczych
tel. 730 310 066
administracja@nzozevita.pl

Skontaktuj się z nami

74 873 03 37 LUB

BESbswy